A+   A-

HawkEye Elite™

„HUNTER” jaunā HawkEye Elite™ regulēšanas sistēma

Hunter's HawkEye Elite™ sistēma klientiem nodrošina nepieredzētu produktivitāti un citas priekšrocības.

Jaunie un patentētie QuickGrip™ adapteri un trīsdimensiju mērķi paātrina pakalpojumu veikšanu – tas notiek sekunžu, nevis minūšu laikā. Ar atsperi aprīkotās fiksēšanas skavas ir viegli pielāgojamas dažādu izmēru riteņiem, un neliela svira nofiksē skavu vajadzīgajā vietā. Tehniķi var ātri piestiprināt adapterus, neuztraucoties par perfektu mērķa centrēšanu; novietojums ārpus centra neietekmē mērījumu precizitāti.

Sistēmas patentētās fiksēšanas skavas satver riepas protektoru, nevis diska malu, un nav jāuztraucas par dārgo disku sabojāšanu dēļ metāla kontakta ar metālu. Ar disku saskaras tikai gumijas aizsarggredzens, kas atrodas adaptera pamatnē. Visa adaptera un mērķa konstrukcija sver tikai sešas mārciņas, tāpēc ar to ir viegli rīkoties un uzstādīt. Īpaša polimēru konstrukcija to padara izturīgu pret nejaušu nomešanu zemē. Mērķos nav elektronikas un tiem nepieciešama pavisam neliela apkope. Turklāt, konstrukcijas kompaktais profils ir viegli pielietojams starp šaurām pacēlāju kolonām un citām konstrukcijām.

Jaunajiem un patentētajiem HawkEye Elite digitālajiem attēlu sensoriem ir četras augstas izšķirtspējas kameras, kas nekavējoties aktualizē mērījumu rezultātus uz ekrāna. Strādājot ar jaunās konstrukcijas mērķiem, HawkEye Elite sensori dod 3D riteņu stāvokļa modeli un orientāciju, kas nodrošina maksimāli precīzus mērījumu rezultātus. Kompensācija, ripinot tikai uz priekšu, kas raksturīga vienīgi Hunter, ļauj tehniķim ar vienu ātru kustību kompensēt visus četrus riteņus un fiksēt sākotnējos mērījumus. Ja sistēma aprīkota ar laiku ietaupošo FIA (pilnībā integrēta regulēšana) pacēlēju, tad klients var iegūt mērījumu rezultātus jau 90 sekunžu laikā.

Jaunajām Eye Elite konsolēm ir spēcīgi Intel® procesori, kas darbina Hunter jaunāko patentēto WinAlign® regulēšanas programmatūras versiju ar Windows® 7 operētājsistēmu. HawkEye Elite standarta sistēmām ir Hunter patentētā un godalgotā CodeLink® elektroniskā stūres sistēmas atiestatīšanas ierīce un VIN svītru koda skeneris. Programmatūra atbalsta pārvietojamās kameras lietošanu, lai novietotu mašīnu uz pacēlāja, un TouchRemote™ , kas tehniķim ļauj ar sistēmu strādāt tālvadībā, izmantojot Apple® iPhone®, iPod touch® vai iPad® ierīci.

Jaunā konsoles konstrukcija ietver arī integrētu nepieciešamo piederumu uzglabāšanu un jaunu skārienjūtīga monitora opciju.

Hunter Engineering ir riteņu ģeometriskā stāvokļa regulēšanas sistēmu, riteņu un riepu apkopes, bremžu apkopes un pārbaudes līniju iekārtu ražošanas līderis. Hunter iekārtas atbalsta un izmanto automašīnu ražotāji un izplatītāji, riepu izplatītāji un servisi visā pasaulē.