A+   A-

Par mums

Sveicināti!

Uzņēmums SIA "ANIMO Ltd" dibināts 1994. gadā un savu darbību uzsāka ar ASV ražotāja "TECH" riepu materiālu tirdzniecību, kā arī  neliela autoservisa atvēršanu Valkā. Šobrīd "ANIMO Ltd" specializācija ir visa veida autoservisu aprīkojums, t.sk., autopacēlāji, pārbaudes līnijas (t.sk., bremžu stendi, amortizatoru testeri, savirzes testeri, gāzu analizatori), eļļas iekārtas, automašīnu motora diagnostikas iekārtas, riteņu ģeometrijas regulēšanas iekārtas, riteņu montāžas un balansēšanas iekārtas, u.c. autoservisa iekārtu tirdzniecība, uzstādīšana un apkalpošana.

"ANIMO Ltd"  piegādātāji un partneri ir vairāki pasaulē vadošie ražotāji no dažādām pasaules valstīm, piemēram, "MAHA GmbH" (Vācija), "Hunter" (ASV), "TECH" (ASV), "Stertill Koni" (Holande), "Brain Bee" (Itālija), "S-TEC" (Vācija), "Hella-Gutmann Solution" (Vācija), "Haweka" (Vācija), "AVL" (Austrija), "Boxer" (Itālija), "Blackhawk" (ASV), "Wielander-Schill" (Vācija), "ATH" (Vācija), "SICE" (Itālija), "UNIMETAL" (Polija), "PEAK CORPORATION" (Ķīna), u.c.

Mūsu pieredze un aprīkojuma augstais tehniskais līmenis ļauj mums sekmīgi darboties ikvienā tehniskajā nozarē, t.i.,:

 • vieglo automašīnu servisos;
 • kravas automašīnu servisos;
 • autobusu parkos;
 • ugunsdzēsības tehnikas depo;
 • lauksaimniecības tehnikas un traktoru remontdarbnīcās;
 • ceļu būves mašīnu darbnīcās;
 • aviācijas uzņēmumos;
 • rūpniecības uzņēmumos;
 • tehniskajās skolās un augstskolās u.c.
Protams, īpaši jāizceļ "Animo Ltd" darbības virziens vieglo un kravas automašīnu ražotāju autorizētajos servisos, jo lielākā daļa no profesionālā aprīkojuma mūsu piedāvājumā ir ar autoražotāju rekomendācijām, bieži vien ekskluzīvām konkrētu pārbaužu un remontu izpildei. Mūsu galvenie partneri šajā segmentā VW, AUDI, BMW, Mercedes-Benz, u.c.

"Animo Ltd" piedāvājumos Jūs atradīsiet konkrētas problēmas risinājumu pielietojot konkrētajos apstākļos saimnieciskāko paņēmienu neatkarīgi vai tā būtu automašīnu pārbaude un diagnostika vai riteņu ģeometrija u.c.

Kā vēl viens nozīmīgs "Animo Ltd" darbības virziens ir oficiālo pārbaudes staciju ierīkošana, kas ir tiešs apliecinājums mūsu veiktā darba nopietnībai un profesionalitātei, sagatavojot programmatūras un aprīkojumu darbam vislielākajās slodzēs ar maksimālo precizitāti, saskaņā ar Latvijas likumdošanu un CSDD prasībām.

Protams, lai cik moderns un vispusīgs būtu aprīkojums, nav iespējams ar to gūt peļņu bez izglītotiem lietotājiem. "Animo Ltd" veic visu, lai tiktu sasniegts tieši šis mērķis:

 • iekārtu datorprogrammas latviešu valodā;
 • iekārtu lietošanas instrukcijas latviešu valodā;
 • lietotāja profesionāla apmācība darba vietā;
 • apmācību semināri pa iekārtu veidiem un veicamo darbu veidiem.

Esam lepni par saviem darbiniekiem un priecājamies ilgus gadus strādāt kopā ar sava amata speciālistiem- profesionāļiem, kas patiesi pārzina savu darbības jomu. Mēs rūpējamies par to, lai pastāvīgi tiktu papildinātas esošās prasmes un iegūtas jaunas zināšanas. Pie mums regulāri brauc mūsu piegādātāju oficiālie pārstāvji un vada dažādas prezentācijas un apmācības, kā arī mūsu darbinieki regulāri apmeklē mācības.

Ceram, ka šī mūsu interneta mājas lapa būs labs palīgs mūsu esošajiem un potenciālajiem partneriem izvēloties autoservisu un darbnīcu aprīkojumu un sniegs nepieciešamo informāciju efektīvu un optimālu rezultātu iekārtu un instrumentu iegādei šajos ekonomiskajos apstākļos, kad maksimāli ekonomējot laiku un naudu ir jāstrādā efektīvi un īpaši profesionāli.
Lietišķu informāciju, kā arī papildus zināšanas mūsu klienti var iegūt arī šajā mājas lapā.

  

Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

Andris Muižnieks