Notiek ielāde...

“Quick Check Drive”

Bezpieskāriena riteņu ģeometrijas pārbaudes iekārta ar opcijām riepu protektora dziļuma mērīšanai un virsbūves vizuālo defektu noteikšanai.

  • “QCD” paredzēta uzstādīt servisa iebraukšanas zonā kur to šķērso visas servisā iebraukušās automašīnas. Automašīna tiek identificēta pēc reģistrācijas Nr. un atkarībā no lietotā aprīkojuma tiek parādīts atbilstošā tehniskā stāvokļa novērtējums. 
  • Protams, primārais uzdevums šādai investīcijai ir servisa darba efektivitātes paaugstināšana t.i. riteņu ģeometrijas pakalpojumu būtiska palielināšana, riepu tirdzniecības intensificēšana un ar to saistīto riepu montāžas un balansēšanas pakalpojumu palielināšana.
  • Tehniski precīzas pārbaudes protokols vienmēr ir būtiski labāks arguments par mutvārdu pārliecināšanu. Vēl svarīgāk servisam tas ir apstākļos ar elektroauto ienākšanu, kad atkrīt vesela virkne tradicionālo servisa darbu, bet ritošā daļa paliek nemainīga un tās precīzas apkalpošanas loma tikai pieaug.
  • Ņemot vērā to, ka salīdzinoši, pieaug automašīnas svars, pieaug piekares leņķu ietekme uz riepu nodilumu un automašīnas vadāmību “QCD” piedāvā servisam ar tehniski augstvērtīgu diagnostiku neuzbāzīgi vērsties pie saviem klientiem ar jaunu pakalpojumu. 

Produkti