Notiek ielāde...

Visas “HUNTER” riteņu balansēšanas iekārtas ietver industrijā unikālo disbalansa kalkulācijas sistēmu “Smart Weight”. 

  • Šī sistēma ir spējīga atdalīt statiskā disbalansa radītās riteņa vibrācijas no dinamiskā disbalansa, un tehniskas iespējas gadījumā piedāvā veikt riteņa balansēšanu ar vienu atsvariņu.
  • Ritenis tiek mērīts kā viens vesels (visas citas iekārtas riteni mēra kā divas atsevišķas plaknes), un no tā iegriešanas pretestības tiek noteikts tā svars.
  • Atkarībā no riteņa svara tiek piemērots statiskā un dinamiskā disbalansa robežas, kuru parametri ņemti no lielākajiem vācu autoražotājiem.

Rezultāts: 

  • Ļoti precīza balansēšana
  • Atsvariņu ekonomija līdz 30-40%
  • Netiek lietoti bezjēdzīgi atsvariņi, kuri paši ir jau disbalansa avots

Road Force Elite RFE ir industrijā vispilnīgākā riteņu balansēšanas iekārta, ar kuru balansējot var noteikt arī riteņa ģeometriskos un struktūras parametrus, piem., riepas koniskumu un sānvilkšanas spēku un riepas izgatavošanas defektus, lai pēc tam riteņus izvietotu uz automašīnas tā, lai vilkšanas spēki savstarpēji dzēstos un nodrošinātu automašīnas taisnvirziena kustību. Šī ir vienīgā iekārta, ar kuras izdruku lielākā daļa riepu ražotāju atzīst riepu defektus un tās nomaina. Visu riteņa parametru ievade bezpieskāriena ar lāzeriem.

Smart Weight Elite (SWE 00E - ātrā mehāniskā atslēga, SWE 20E - "Speedclamp" elektromagnētiskā atslēga )uz Road Force Elite RFE bāzes konstruēta iekārta gadījumos, ja nav nepieciešams ceļa imitācijas piespiedējrullis. Iekārtā tiek instalētas RFE iekārtā pārbaudītas, bet šobrīd jau uzlabotas programmu versijas, kuras vēl vairāk paātrina iekārtas darbu. Visu riteņa parametru acumirklīga ievade ar lāzeriem. Šobrīd industrijā inovatīvākā iekārta liela apjoma riepu servisiem.

GSP9200 Touch ir iekārta ar skārienjūtīgu monitoru augstākai precizitātei un ātram darbam liela apjoma riepu servisā.

Smart Weight HN ir iekārta kā hibrīdvariants GSP9200 Touch, bet bez skārienjūtīgā ekrāna. Servisa un riepu centru iekārta.

Smart Weight Pro ( SWP 70E ātrā mehāniskā atslēga, SWP 90E "Speedclamp" elektromagnētiskā atslēga) iekārta ar manuāli vadāmu lāzeri ātram darbam un pārējo funkciju vadību ar pagriežamu lielizmēra pogu. Servisa un riepu centru iekārta.

 

Produkti